Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Mellisa Molinaro i dhuron burrit performancën më të bukur në dasmën e tyre

Nga Klodiana 0

Aktorja, këngëtarja dhe balerina me origjinë kanadeze, Mellisa Molinaro i dhuroi burrit të saj, Bryan Koëalski, një koreografi nën tingujt e këngëve “4Ever”, “Upgrade U” dhe “End of time” të Beyonces në dasmën e tyre.

“Burri im gjithmonë më ka thënë se gjëja që adhuron më shumë është të më shikoj mua kur performoj, kështu që unë i dhashë atij performancën më të mirë të jetës sime. Kjo është për ty, Boo!”, shkruan Melissa Molinaro në Instagram.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej