Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Melani, zonja e parë superseksi në Shtëpinë e Bardhë

Nga Klodiana 0

Pas fitores së Donald Trump në zgjdhjet presidenciale, vëmendja bie mbi zonjën e parë të Shtëpisë së Bardhë.

Melani Trump, 46 vjecarja nga Sllovenia, jeta e të cilës ka ndryshuar shumë. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele në moshën 16 vjecare duke parakaluar në pasarelat më të njohura të botës si Milano, Paris, Londër etj. Në SHBA ajo mbërriti në vitin 2000 me ‘green card’. Melani dhe Donald Trump janë martuar në vitin 2005 dhe fati ka dashur që 12 vjetorin e martesës së tyre ata ta festojnë vetëm dy ditë pasi republikani të bëjë betimin si president i SHBA.

Që pas kandidaturës së Trump për Shtwpinë e bardhë, Melani ka mbajtur një qëndrim serioz në media.

Megjithatë ajo do të hyjë në histori si Zonja e parë më seksi në Amerik.

14971356_1126533494129144_1894613719_n-png 15032564_1126533497462477_1523456852_n-png 15033787_1126533504129143_350871004_n-png 15045828_1126533490795811_1133376676_n-png 15046394_1126533487462478_1281745451_n-png melania-trump-1

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej