Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meghan Markle dhe Princ Harry numërojnë orët, zbulohet data kur do lindë foshnja

Nga Klodiana 0

Familja mbretërore është në pritje të foshnjës që do të vijë në jetë nga Meghan Markle dhe kanë nisur numërimin mbrapsht. Fansat e çiftit Meghan-Harry kanë nisur spekulimet për datën e lindjes.

Ka spekulime se dukesha e Sussexit do lindë në prag të Pashkëve, mes datave 19-22 prill.

Jessica Bridge, zëdhënëse e firmës “Ladbrokes” tha: “Fansat e familjes mbretërore do të kenë dy festa në fundjavën e Pashkëve pasi foshnja do të vijë në jetë. Kanë nisur bastet që Duka dhe Dukesha do të mirëpresin një vajzë”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej