Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mediat spanjolle, Ramos gati largimin për 100 mln euro

Nga Klodiana 0

Një lajm “bombë” ka qarkulluar ditën e sotme në mediat spanjolle, dhe më konkretisht është “Don Balon” që bën me dije se lideri i skuadrës së Realit të Madridit do të largohet nga “Santiago Bernabeu”.

Kapiteni legjendar i “Los Blancos” pritet që të largohet në drejtim të skuadrës së Mançester Junajtid për vlerën rekord të 100 milionë eurove. Sipas “Don Balon” është zbuluar gjithashtu se Ramos i ka kërkuar informacione Kristiano Ronaldos për “djajtë e kuq”.

Nga ana tjetër edhe vetë Murinjo është vënë prej kohësh në kërkim të një mbrojtësi që të mbyllë problemet te Mançester Junajtid.

Një lajm “bomb” ka qarkulluar ditën e sotme në mediat spanjolle, dhe më konkretisht është “Don Balon” që bën me dije se lideri i skuadrës së Realit të Madridit do të largohet nga “Santiago Bernabeu”, shkruan PanoramaSport.

Kapiteni legjendar i “Los Blancos” pritet që të largohet në drejtim të skuadrës së Mançester Junajtid për vlerën rekord të 100 milionë eurove. Sipas “Don Balon” është zbuluar gjithashtu se Ramos i ka kërkuar informacione Kristiano Ronaldos për “djajtë e kuq”.

/PanoramaSport/

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej