Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mediat britanike zbulojnë kur do të lind bebja e Meghan Markle dhe princ Harry-it

Nga Klodiana 0

“Fëmija i  do të lind në prill ose në fillim të majit. Të paktën kështu aludojnë mediat britanike duke parë dhe madhësinë e barkut të dukeshës së Sussex.

Në fillim u tha që fëmijë djalë apo vajzë do të lindte në mars. Ajo është fotografuar gjatë një takimi bamirësie në Birkenhead, në Merseyside. Meghan kishte veshur një fustan vjollcw, që i nxirrte në pah barkun i cili i rritet disa ditës.

Sipër tij mbante një pallto një kuqe të gjatë të kombinuar me këpucë me të njëjtën ngjyrë. Kjo ka qenë dhe dalja e parë zyrtare për vitin 2019.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej