Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Mediat botërore publikojnë fotot shokuese/ Angelina Jolie vetëm 35 kilogram

Nga Klodiana 0

Pas divorcit me Bred Pitt dhe problemet me shëdetin e kanë transformuar aktoren Angelina Jolie. Sipas mediave botërore gjendja e aktores sa vjen dhe përkeqësohet, ndërkohë që ajo vijon betejën ligjore për të marrë fëmijët pas divorcit me Pitt.

Sipas gazetës amerikane “National Enquirer” Angelina është bërë anoreksike dhe peshon vetëm 35 kilogram. Fotografitë në këtë gazetë ka tronditur fansat e aktores.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej