Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët kur i lë treni, kurrë nuk thonë u vonuam, por na iku".
                                                                                        -Faik Konica

Media-kazan/ Elona Gjebrea ishte në makinën e Habilajve prej shërbimit taksi Uber (film)

Nga 27-shi 0

Gazetarët e pyesin në lidhje me Habilajt dhe deputetja socialiste Elona Gjebrea e di përgjigjen shterruese: “Mos vazhdoni me lojën e kazanit!”

Në fakt, ajo ka të drejtë, sepse zonja, dikur ish-zëvendësministre, e përdori këtë makinë, falë shërbimit Uber, prandaj nuk e dinte se kujt i përkiste makina, e cila ka qenshërbimit taksi Uber nshërbimit taksi Uber tregun e transporteve si taksi e app-së Uber. Prandaj, ajo ka të drejtë, kur kujton lojën e kazanit, përderisa shërbimi Uber nuk njihet aq sa duhet nga gazetarët e katundit të madh mediatik të Shqipërisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej