Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Media greke i trembet protestës të së shtunës

Nga 27-shi 0

Mediat greke i kushtojnë vëmendje protestës të 24 shkurtit përpara ambasadës greke në Tiranë. Këtë protestë e organizon Shoqata Patriotike “Çamëria”.

 

https://www.echedoros-a.gr/2018/02/blog-post_690.html

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej