Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Media greke i trembet protestës të së shtunës

Nga 27-shi 0

Mediat greke i kushtojnë vëmendje protestës të 24 shkurtit përpara ambasadës greke në Tiranë. Këtë protestë e organizon Shoqata Patriotike “Çamëria”.

 

https://www.echedoros-a.gr/2018/02/blog-post_690.html

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej