Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbytet në pishinën e hotelit 3-vjeçari në Kavajë, shoqëronte gjyshen në punë

Nga Media 0

Një 3-vjeçar është mbytur në pishinën përpara një hoteli në Kavajë këtë të mërkurë. Vogëlushi ishte duke luajtur pranë pishinës, kurka rënë aksidentalisht në ujë dhe për rrjedhojë është mbytur. Ai shoqëronte gjyshen e tij e cila punonte në hotelin ku ndodhi ngjarja e rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej