Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbytet 14-vjeçari në lumin pranë Urës së Zogut në Milot

Nga Media 0

Një 14-vjeçar është mbytur ndërsa lahej në afësi të një lumi pranë Urës së Zogut.

Djali humbi dje (9 gusht) dhe trupi i tij u gjet pas kërkimeve të familjarëve si dhe të policisë.

I mituri nga Miloti po lahej në lumë me shokët e tij kur ndodhi ngjarja tragjike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej