Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Mbyllet në paqe supersfida mes Partizanit dhe Kukësit

Nga Klodiana 0

Kryesfida e javës së dytë në “Superligë” mes Partizanit dhe Kukësit është mbyllur me rezultatin 0:0. Në “Selman Stërmasi”, të dy skuadrat hasën vështirësi për të gjetur rrugën e rrjetës.

Për Partizanin në këtë sfidë debutoi nga minuta e parë Edgar Çani i cili nuk arriti të linte gjurmë. Të besuarit e Mark Lulianos ishin më kërkues duke rrezikuar disa herë portën e verilindorëve , por portieri Koliçi në çdo çast ishte i gatshëm për të mbajtur të paprekur portën e tij.
Pas dy ndeshjesh Partizani gjendet vetëm me një pikë të grumbulluar duke u pozicionuar në vendin e parafundit në renditje. Ndërsa Kukësi i bashkëngjitet Skënderbeut në vendin e dytë me 4 pikë të grumbulluara.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej