Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbretëresha thyen protokollin fton nënën e Meghan për Krishtlindje

Nga Klodiana 0

Meghan Markle do të ketë Krishtlindjet më të lumtura këtë vit në sajë të Mbretëreshës. Sipas Daily Mail, Mbretëresha Elizabeth II ka ftuar personalisht nënën e Dukeshës e Sussex, Doria Ragland, që t’i bashkohet familjes mbretërore për festimet tradicionale të Krishtlindjeve.

Kjo është një shkelje e protokollit pasi familja mbretërore nuk lejon persona të tjerë jashtë familjes që t’i bashkohen këtyre festimeve të veçanta.

Megjithëse prindërit e Kate kanë marrë pjesë në disa Krishtlindje me familjen mbretërore më parë, ata kurrë nuk kanë qëndruar në Sandringham. Në vend të kësaj, ata zakonisht qëndrojnë në sallën afër Anmer.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej