Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Mbrapa kthehu! Gati për një selfie me Hillary Clinton

Nga Klodiana 0

Priste të kishte përballë saj fytyrat e mbështetësve në mitngun e  Orlandos  por jo, ata i kishin kthyer të gjithë kurrizin. Si me komandë, të gjithë pjesëmarrësit në takimin elektoral,  janë kthyer dhe kanë marrë pozicion për të bërë selfie me të parën  femër kandidate për presidente të SHBA-së.  Hillary Clinton  e ka pritur me buzëqeshje gjestin dhe  është shprehur:  Mirsevini në gjeneratën e selfive.

hillari-selfie

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej