Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbledhja e dy qeverive në Pejë, politikanët shqiptarë që gabuan shqiponjën

Nga Media 0

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Pejë, asaj të Kosovës dhe Shqipërisë u mbyll duke bërë simbolin e shqiponjës me duar.

Disa prej anëtarëve të dy qeverive nuk kanë arritur ta bëjnë siç duhet simbolin e shqiponjës.

“Dështakët” ishin Enver Hoxhaj, zv.kryeministri i Kosovës, dhe anëtarë të kabinetit të Ramës, si ministrja Ogerta Manastirliu dhe Mirela Kumbaro.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej