Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbeti shtatëzënë/ I hiqet kurora Miss Univers Bolivia-s 2018

Nga Ejona 0

Ardhja në jetë e një fëmije, i ka kushtuar Miss Univers Boliva 2018, Joyce Prado kurorën e saj.

Mësohet se lajmi për shtatëzaninë ka bërë që Prado të prish kontratën, sipas të cilës misit i ndalohet të martohet, mbetet shtatëzënë apo edhe të kujdeset për një fëmijë për aq kohë sa mban kurorën.

Pardo nuk ka reaguar lidhur me këtë lajm, ndërsa agjensia e saj ka shkuar në facebook se ajo vazhdon të jetë modele.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej