Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Mbërrin përfaqësuesja izraelite, masa të rrepta sigurie

Nga Klodiana 0

Kombëtarja izraelite ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Aeroportin “Nenë Tereza”. Gjithcka ka qenë nën masa ekstreme sigurie, kanë qenë të shumta makinat e sigurisë që kanë shoqëruar autobuzin e pëfaqësuese së izraelit.

Autostrda ishte e bllokuar deri në momentin e mbërritjes së skuadrës dhe delegacionit në hotel në qendër të Tiranës.

Asgjë nuk është bërë publike për lëvizjet e skuadrës, paraprakisht është njoftuar një seancë stërvitore pasditen e së premtes në orën 18:00 në “Elbasan Arena”, ndërkohë që konferenca për shtyp do të jetë në orën 17:30.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej