Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbërrin në Prishtinë dhe i komentojnë “mirë se vjen në Serbi”, ja si përgjigjet i dashuri i Dua Lipës

Nga Media 0

Isaac Carey, nuk mund ta shoqërojë të dashurën e tij Dua Lipa në çdo koncert, megjithatë herë pas here është përkrah saj. Në koncertin e saj të radhës në Kosovë Isaku nuk kishte si të mungonte. Ata kanë postuar disa fotografi gjatë udhëtimit në avion, por një koment dashakeq ka ndryshuar për pak atmosferën.

Ndërsa Isaac kishte shkruar në përshkrimin e fotografisë vendodhjen “Prishtinë”, një vajzë ka komentuar “Mirë se vjen në Serbi”. Pa u zgjatur shumë në debatin që e kanë vijuar më gjatë komentuesit e tjerë, i dashuri i Duas i ka shkruar thjesht: “Gjeografia nuk është pika jote më e fortë”. 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej