Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbante 600 mijë euro drogë në shtëpi, kapet shqiptari në Itali

Nga Klodiana 0

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë ditës së sotme, i cili mbahej nën vëzhgim prej kohësh. Shqiptari posedonte dhe shiste lëndë narkotike në sasi të mëdha.

Pas kontrolleve, shqiptarit i është gjetur dhe sekuestruar 84 kilogramë drogë e llojit marijuanë, e cila nëse do dilte në treg do kapte vlerën e 600 mijë eurove.

Nga të dhënat e para mësohet se shqiptari operonte në tregun e Etnës në Itali, ndërsa drogën e shiste në treg me pakicë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej