Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

I mbani mend kasetat? Rikthehen sërish

Nga Media 0

Disa njerëz mund ta kenë harruar tingullin e muzikës nga kasetat shumë të famshme në vitet ’80, por ato janë kthyer sërish.

Kompania e vetme në Amerikë “National Audio”, që i prodhon tashmë që është drejt përfundimit të shiritit do të ndërtojë një linjë prodhimi shiritësh magnetikë në mënyrë që të plotësojë kërkesat që ka për kaseta.

Do të nisim prodhimin e kasetave më të mira që janë krijuar ndonjëherë. Do të jenë të ngjashme me kartat e bankës”, tha presidenti i kompanisë Steve Stepp.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej