Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Maturantët/ Rama: Bëhuni gati për raundin e dytë. Gjithçka në dorën tuaj

Nga Skenderi 0

Kryeministri Edi Rama u ka dhënë një mesazh maturantëve shqiptarë, përmes një statusi në profilin e tij në Facebook.  Rama shkruan se  konkurrenca dhe merita janë më në fund dhe në transparencë të plotë përpara syve tuaj.

Duke iu drejtuar të rinjve, ai ka theksuar se, “deri dje të gjitha këto zhvillime ndodhnin larg syve dhe kontrollit tuaj, në errësirë të plotë, në dëm të konkurencës e të meritës”.

capture

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej