Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Mat/ Arrestohet 48-vjeçarja, pasi ju gjetën në banesë 2 kilogramë kanabis

Nga Skenderi 0

Është arrestuar  në flagrancë  shtetësja  Nexhmije Shehi, 48 vjeç, bashkëshortja e shtetasit Fatmir Shehi, i cili është shpallur në kërkim për kultivimin e  parcelave me kanabis në fshatin Myz të Matit.

Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit Fatmir Shehi, në njërën nga dhomat u gjet një sasi lënde narkotike, në formë boçeje, në proces tharjeje, me peshë rreth 2 kilogramë.

14550782_10209053074077721_355644632_o

Mat/ Asgjësohen mbi 10 mijë bimë narkotike, në kërkim kultivuesi

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej