Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mashtrimi i Madh/ Gazeta greke nuk ka botuar asnjë rresht dhe jo më listë të zezë

Nga Arben Llalla 0

Nga bisedat me stafin e gazetës greke Elftheri Ora, të cilën e kontaktova personalisht, nuk rezulton asnjë shkrim, ku të përgojohet se një farë “liste”, ku na dalin të paguar politikanë që mbrojnë Çështjen Çame.

E gjithë loja është e sigurimit grek me anë të Festim Latos dhe ish agjendit të UDB-së që vepron në Gjermani Rustem G. …

Blogu që ka shpifur bëri shërbimin, për të cilin është paguar, por si ka mundësi që mediat, portalet shqiptare e botuan pa bërë asnjë verifikim, pa klikuar një herë të vetme te gazeta që përmendet që po të shohësh në botimet e sotme, djeshme, të javës nuk ka një fjalë të vetme për një listë sekrete.

Mos bini në kurthet greke për të larguar vëmendjen për atë që do ndodhë më 28 tetor në Jugun e Shqipërisë, ku do zbarkojë ushtria greke me 1.000 njerëz në Sarandë, Gjinokastër, Përmet dhe Korçë.

Kërkoni vetë në: https://www.elora.gr/portal/?fbclid=IwAR1r3TC-a0mvcfFlr5D4t-Hu_YYNTXmBqNtBCzAxnjpuRjsjMzZzakkxZB0

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej