Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Marrin peng e përdhunojnë italianet, pranga shqiptarëve në Itali

Nga Klodiana 0

Një pengmarrje e frikshme. Kështu e cilësojnë mediat italiane veprimin e pesë djemve, në Como të Italisë, mes tyre edhe shqiptarë, të cilët kanë rrëmbyer katër vajza dhi kanë mbylluar ato në një dhomë për disa orë. Madje thuhet se njërën prej tyre, 16-vjeçe e kanë përdhunuar.

Një pengmarrje e frikshme. Kështu e cilësojnë mediat italiane veprimin e pesë djemve, në Como të Italisë, mes tyre edhe shqiptarë, të cilët kanë rrëmbyer katër vajza dhi kanë mbylluar ato në një dhomë për disa orë. Madje thuhet se njërën prej tyre, 16-vjeçe e kanë përdhunuar.

Incidenti ka ndodhur më 14 korrik të vitit të shkuar dhe u zhvillua në banesën e njërit prej tyre në zonën Canturino, ku pesë miqtë, tre prej të cilëve shqiptarë dhe dy marokenë, kishin ftuar 4 vajzat e mitura italiane.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej