Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Marrëveshja Rama-Basha: Zgjedhjet parlamentare mbahen më 16 korrik

Nga Loneta 1

16 korriku do të jetë dita kur shqiptarët do të votojnë për parlamentin e ri. Data e zgjedhjeve është vendosur mbrëmë në takimin Rama-Basha. Ata kanë rënë dakord në mesnatë për marrëveshjen “Mc Allister+” dhe pas tre orë takim Rama e Basha u shprehen optimist për të shkuar në zgjedhje me të gjitha palët. Me sa duket dy liderët janë tërhequr nga qëndrimet e forta që mbajtën deri mbrëmë dhe  kanë rënë dakord parimisht. Ekspertët do të hartojnë marrëveshjen e detajuar që firmoset sot.

Komente (1)

  1. Shih si rrin ai gangsteri nga mbrapa…si m**

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej