Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Marjana Kondi tallet me Kumbaron: Jo gishtin në hundë se është turp!

Nga Media 1

Aktorja Marjana Kondi, ka thumbuar ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro, me të cilën ka pasur edhe një debat pak kohë më parë. Ajo shkruan në Instagram:

“Kujdes, nuk është mirë kshu se je dhe femër , elegante me flokë të gjata, ke edhe veroren, s’e ke parë akoma dallëndyshen e parë së s’e ke hequr nga dora? Jo gishtin në hundë se është turp…lum ti për karakterin që ke! Vuaj unë e shkreta për gjithçka, do marr shembull nga ti tani e tutje”.
Loading...

Komente (1)

  1. Mire ben kjo qe tallet, por edhe me vehten u tall kjo, se shkoi me pa stadiumin me kulle, krah per krah me fikun..

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej