Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Mario Dedivanoviç ndihet krenar për origjinën e tij

Nga Klodiana 0

Disa javë më parë ai ishte në Tiranë, pasi mori pjesë në një event, duke shprehur publikisht edhe krenarinë e tij për origjinën shqiptare.

Bëhet fjalë për Mario Dedivanoviç, grimieri i famshëm i artistëve të njohur si: Kim, Khloe, Kourtney Kardashian, Megan Fox, Eva Longoria, Demi Lovato, Bebe Rexha, etj.

Por edhe njëherë Mario ka shprehur krenarinë që ndjen që është shqiptar.

Mario ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku ka postuar një foto në të cilën mban veshur një bluzë me flamurin kuq e zi.

♥️🖤 who’s coming to #TheMasterClass Albania? Can’t wait 👐🏼🙌🏼

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej