Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mario Dedivanoviç mbërrin në Shqipëri dhe ka një surprizë për të gjithë (foto)

Nga Klodiana 0

Prej disa ditësh është paralajmëruar eventi “Oda” i cili pritet të startojë në Shqipëri.

Grimieri i njohur shqiptar i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç ka mbërritur dje në Tiranë dhe menjëherë ka postuar foto duke treguar shqiponjën tek “Sheshi Shqiponja” dhe një video duke treguar pamje të Tiranës nga dhoma e hotelit. Mbrëmja gala ka si synim promovimin e vlerave, kulturës dhe turizmit në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Mal të Zi.

Por jo vetëm kaq, grimieri me një video të postuar në Instagram ka lënë të kuptohet se po përgatit një surprizë duke filmuar Pallatin e Kongreseve.

“Një surprizë e mundshme për popullin tim”, shkruan Mario.

mhttp://www.intv.al/mario-mberrin-ne-shqiperi-dhe-ka-nje-surprize-per-te-gjithe-foto-48084

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej