Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Marina Vjollca rikthehet në ekran me projektin e saj më të ri

Nga Ejona 0

Pas një viti mungesë, moderatorja e njohur Marina Vjollca do të rikthehet në ekran.

Duket se moderatorja gjatë kësaj kohe ka qenë duke punuar për një projekt të ri.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Marina, përmes një postimi në Instastory. Ndërsa sipas Xing.al ajo do të moderojë një spektakël talentesh.

Projekti i fundit i Marinës në ekran ishte “C’est la vie” i cili përfundoi në janar të vitit të kaluar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej