Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Mariah Carey i uron për “Ditën e Falenderimeve”, fansat e demaskojnë

Nga Ejona 0

Mariah Carey nuk di të ndalet me kompleksitetet e saj.

Këngëtarja dukej në formë të shkëlqyer në foton e postuar për “Ditën e Falenderimeve”. Por fansat nuk e kanë lënë të qetë dhe e kanë “demaskuar” 46 vjeçaren duke shënjuar vendet në foto ku ajo ka përdorur pak “Photoshop”.

mariah

Këngëtarja ka hije shumë të mira trupore dhe është një mama e mrekullueshme por mesa duket nuk gjen rehat në format e saj.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej