Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mariah Carey i dërgon mesazh, këngëtarja shqiptare e emocionuar: Desh vdiqa

Nga Klodiana 0

Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re “Only Want You” në bashkëpunim me 6Lack dhe ju të gjithë me siguri do dashuroheni me këtë produksion muzikor!

Shumë nga fansat kuptuan se për këtë videoklip ajo është frymëzuar nga klipi i Britney Spears “Everytime”, por nuk vonoi dhe vetë Rita e pranoi se klipi i saj është një nderim për figurën ikonë të muzikës pop shkruan intv.

Mirëpo si duket e preferuara e saj ka qenë edhe mbetet Mariah Carey dhe kjo e fundit ka bërë mjaft të lumtur këngëtaren shqiptare.

Rita e ka suportuar përmes një insta story dhe kështu ajo i ka dërguar një mesazh në Instagram për here të parë dhe ka dy fjalë për të. Mariah e falenderon dhe i thotë se e do.

8bb89ec0-8834-4506-9c02-3e7c28eaabc2.jpg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej