Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Maqedoni, gjendet varrezë masive në oborrin e Ali Ahmetit

Nga Ejona 0

Në oborrrin e shtëpisë së ish-kryetarit të BDI-së në Maqedoni, Ali Ahmeti është gjetur një varrezë masive. Lajmi është konfirmuar nga vetë politikani shqiptar në një konferencë për shtyp në Zajaz të Kërçovës.

Agjencia e lajmeve “Zhurnal” ka siguruar fotot e para të eshtrave të nxjerra nga varrezat, të cilat do t’u dërgohen organeve kompetente për ekspertizë të mëtejshme. Në vendngjarje kanë shkuar prokurorë dhe policia për të hetuar mbi dëshmitë dhe për të zbardhur ngjarjen.

Mësohet se eshtrat e zhvarrosura do të rivarrosen në vendet e përcaktuara pas përfundimit të hetimeve.

ali alii aliiiiiii

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej