Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani sfidon Ramën: Bëj zgjedhje të parakohshme, ose mos shit p….

Nga Media 0

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka sfiduar Kryeministrin Edi Rama, për të çuar vendin drejt zgjedhjeve të parakohshme.

“Edi Rama sugjeron se “po të bëhen zgjedhje sot, ai fiton më shumë deputetë se një vit më parë..”

Shumë mirë! Burrnia e do që të çojë vendin në zgjedhje, tani, sot, menjëherë dhe ti marrë ato deputetë!

Po i mori vërtetë i gëzoftë dhe Shqipërinë e mbretëroftë!

Nëse nuk e ka kaq burrni, bën llapa llapa kot si plakat e katundit, qe pasi kanë shtruar nuset e shpisë në punë i shesin pordhë njëra-tjetrës…”, shkruan Manjani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej