Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Qeveria kërkoi falje për sa i bëri Kuksianëve, por atyre nuk jua fal!

Nga Klodiana 0

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër për të liruar vetëm 7 nga 11 protestuesit e Kukësit.

Përmes një postimi në Facebook, Manjani shprehet se Qeveria kërkoi falje për sa i bëri Kuksianëve, por atyre nuk jua fal!

Postimi i plotë

Qeveria kërkoi falje për sa i bëri Kuksianëve, por atyre nuk jua fal!

Ata protestuan për arëryen që u kërkua falja!

Hipokrizi!

Por mund të bëjnë diçka tjetër, nëse e kanë seriozisht:

Parlamenti të miratojë urgjent një ligj për amnistimin e tyre nga ndjekja penale!

Pse se bejnë?!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej