Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Qenka mbledhur Konferenca e Kazanëve, kodi i veshjes, çitjane që të dukesh sa më i shëmtuar

Nga Media 0

Në ditën ndërkombëtare të medias, kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në konferencën e zhvilluar me komisionerin e Zgjerimit, Johannes Hahn.

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar këtë takim duke e cilësuar  “Konferenca e Kazanëve të Importit”.

“Uuuu qenka mbledhur Konferenca e Kazanëve të Importit… Kodi i lejuar i veshjes: çitjane që të dukesh sa më i shëmtuar. Do flitet për drurin që ka dalë nga Xheneti!”, ka shkruar Manjani në Twitter.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej