Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Manjani: Nëse nuk mbrojnë jetën, pronën dhe paratë, përse duhen

Nga Klodiana 0

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani thotë se nëse policët nuk mbrojnë jetën, pronën dhe paratë për çfarë përdoren?

Manjani me anë të një postimi në Twitter  nuk ka ngurruar të sulmojë  policinë pas grabitjes së ndodhur në Qafën e Kasharit.

Policët dhe armët duhen për të mbrojtur jetën,pronën dhe paratë e njerëzve. Nëse nuk përdoren për këto, për çfarë tjetër?! Për politikë?!”, shkruan Manjani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej