Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Nëse ja lyp një femre, harrohesh në burg! Nëse shet femra je i nderum!

Nga Media 0

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e cilëson drejtësnë në Shqipëri me dy standarde.

“Më në fund drejtësia u vendos! E barabartë sa më s’ka! Nëse ja lyp një femre, harrohesh në burg! Nëse shet femra je i nderum e i rrespektum në liri të plotë!!! Rilindje e drejtë, si drapri!”, ka shkruar Manjani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej