Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Manjani ka një ide se çfarë bëri gjermani i fundit para se të ikte nga Shqipëria

Nga Media 0

Ish ministri Ylli Manjani ka postuar fotografinë e një ushtari gjerman. Në fotografi shkruhet:”Gjermani i fundit para se të largohej nga Shqipëria.”

Ndërsa në përshkrimin e fotografisë Manjani me nota humori shkruan: “

“E sigurtë! Më 29 nëntor ka ndodhur kjo gjë. E konfirmon edhe KFË (Banka Gjermane për zhvillim) që sot na bën kanalizimet e ujrave të ndotura…”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej