Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Asnjë gram farë hashashi nuk është kapur!

Nga Ejona 0

 

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka akuzuar policinë e shtetit se nuk ka kapur asnjë gram hashashi. Nëpërmjet një postimi në Twitter Manjani shkruan se koalicioni me hashashin është mbyllur.
Manjani: “Ende asnjë gram farë hashashi nuk është kapur! Do kemi mbjellje të mbara këtë vit zgjedhor! Koalicioni me hashashin është i mbyllur!”

https://twitter.com/yllimanjani/status/830755842026790912?ref_src=twsrc%5Etfw 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej