Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Mandati i Tahirit, reagon Rama: Deri këtu muhabet pazari, të presim provat

Nga Media 0

Pas disa orë diskutimesh në Këshillin e Mandateve për heqjen e mandatit të deputetit Saimir Tahiri ka reaguar edhe kreu i qeverisë.

Rama thotë se deri në këtë pikë ka pasur muhabet pazari ndërsa shton se duhen pritur provat.

“Deri këtu muhabet pazari nga 72orë çorbë në kazanet e krimit politikës medias! Të presim me vullnet të plotë për drejtësi provat”, ka shkruar Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej