Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manaj humbet ndjenjat! Sulmuesi i kombëtares shqiptare kalon natën në spital

Nga Klodiana 0

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Rei Manaj është bërë protagonist një dëmtimi të rëndë mbrëmjen e së premtes në ndeshjen e kampionatit spanjoll ku Albasete u përball me Granadën.

Ishte minuta e 30-të kur ndodhi ky incident që e la pa ndjenja sulmuesin shqiptarë. Menjëherë më pas ai është dërguar për në spitalin e qytetit për t’u mbajtur nën kontroll.

Informacionet zyrtare vijnë vetëm nga skuadra, e cila bën me dije se Manaj ka kaluar mbrëmjen në spital ku është nënshtruar kontrolleve më të detajuara pas goditjes në kokë.

Fillimisht mësohet se ka një frakturë në nofull që i ka sjellë edhe atë humbje ndjenjash, por gjendja mbahet nën kontroll.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej