Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Makina përplas çiftin me motor, humb jetën gruaja

Nga Klodiana 0

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Durrës, ku një grua ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur tek vendi i njohur si “Rrota e Kuqe”, ku një automjet tip “Audi” ka goditur një motor në ecje e sipër, ku udhëtonte gruaja dhe bashkëshorti i saj.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se gruaja e goditur ka ndërruar jetë menjëherë, ndërsa i shoqi ndodhet rëndë në spital.

Polcia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe kanë bërë të mundur ndalimin e drejtuesit të mjetit, një shtetase emri i së cilës nuk është bërë i ditur.

http://shqiptarja.com/home/1/makina-p-rplas–iftin-me-motor-humb-jet-n-gruaja-457636.html?pos_2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej