Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Makina përfshihet nga flakët në autostradën Tianë-Durrës (video)

Nga Klodiana 0

Një automjet ka marrë flakë gjatë ecjes në autostradën Tiranë-Durrës.

Nga të dhënat paraprake mësohet se nuk ka pasur të lënduar nga zjarri që përfshiu mjetin tip ‘Benz’ . Forcat e shërbimit zjarrfikës janë në vendin e ngjarjes, ndërsa raportohet se makina është djegur plotësisht.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa vijojnë hetimet.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>