Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Lushnje- Sekuestrohen 224 kg kanabis, arrestohet 56-vjeçari

Nga Klodiana 0

147685970414758729891475476168fier-kanabis

Policia e Lushnjes ka sekuestruar 224 kg kanabis sativa në një banesë në fshatin Zhame. 

Policia ka bërë të mundur  arrestimin e shtetasit 56-vjeçar Sami Ibaliu, ku në shtëpinë e tij u gjet dhe një armë gjahu, së bashku me 163 fishekë.

Ndaj Sami Ibaliu u mor masa e arrestit për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve dhe municionit luftarak”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>