Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Lushnjë/ Burri dhunon gruan, 51 vjeçarja në gjendje të rëndë

Nga Klodiana 0

Një 51-vjeçarë nga Lushnja ka goditur me sende të forta bashkëshorten e tij, e cila ka përfunduar në gjendje të rëndë në spital.

Sipas policisë rreth orës 18:15, në fshatin Plug të Lushnjes, 55 vjeçari Tajar K, ka goditur mesjete të forta 51-vjeçaren me inicialet N.K, e cila ndodhte në gjendje të rëndë në spitalin e Lushnjes.

Policia ka shoqëruar në Komisariat bashkëshortin e 51 vjeçares Tajar. K, ndërsa nuk bëhen ende të ditura shkaqet e konfliktit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të kësaj ngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej