Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lushnje, babai tenton të vrasë me thikë djalin e bashkëshorten

Nga Media 0

Krim në familje në Lushnje. Babai 45-vjeçar qëllon me thikë djalin e tij dhe bashkëshorten, duke i lënë të plagosur.

Policia bën të ditur se mëngjesin e kësaj të marte, për shkak të një konflikti në familje, Shpresim Gj., 45 vjeç, banues në Dushk, Lushnje, ka qëlluar me thikë bashkëshorten, M.Gj, 43 vjeçe, dhe djalin e tij, M.Gj, 18 vjeç.

Dy të plagosurit janë transportuar në spitalin e Lushnjes ku mësohet se gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej