Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Lushnje, arrestohet 36 vjeçari, tentoi t’u vjedhë 50 mijë euro shokëve të tij

Nga Ejona 0

Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një 36 vjeçar nën akuzën vjedhje me dhunë.  Është arrestuar shtetasi Elis Kamberaj, i dënuar një vit më parë me 1 vit e 4 muaj  burg për veprën penale “ Vjedhje me  dhunë“, e kryer në bashkëpunim, e mbetur në tentativë.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Apelit Vlorë dha vendimin e datës 12.06.2013. 36 vjeçari së bashku me dy shtetas të tjerë ka tentuar t’u vjedhë me anë të dhunës shumën prej 50 mijë euro 2 shokëve të tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej