Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lulzim Basha njofton “deklaratë të jashtëzakonshme” në orën 19:00

Nga Klodiana 0

Kryetari i Partisë Demokratike ka njoftuar se në orën 19:00 do të dalë me një deklaratë të jashtëzakonshme nga selia e partisë.

Nuk dihet se për çfarë do të flasë Basha nga selia e PD-së, ndërsa paraditen e sotme paraqiti pikat e projektit për vetting në politikë, pa zbuluar detaje.

“Pas depozitimit të amendamenteve kushtetuese, të mblidhet Këshilli i Legjislacioneve dhe Komisioni i Ligjeve, për të nisur menjëherë procesin kushtetues të ndryshimit të amandamenteve për vettingun e politikanëve”, u shpreh Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej