Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lulzim Basha: E keqja që hiqet me të keq, sjell vetëm të keqe. Rilindja e Ramës nuk do ikë në shtëpi, por në burg (film)

Nga 27.al 0

Kreu i opozitës tha në emisionin “Zonë e Lirë” se largimi i Fatmir Xhafajt erdhi si pasojë e përplasjes me bandën e Vangjush Dakos. Sipas Lulzim Bashës, Xhafaj ra pas përplasjes së bandave politike me njëra-tjetrën.
“Në thelb kjo është përplasje bandash politike. Në një krah bandat e Tahirit dhe Gjushit u përplasën me bandën e Xhafajt. Kjo ishte përplasje bandash për pushtet. Rama mbrojti Dakon. Sot kemi një kryebashkiak siç është Dako që është kapur nga përgjimet duke bashkëpunuar me bandat dhe akoma është i lirë…. Një gjë është e sigurtë që është në panik total, derisa kërkon të shpallë policinë e mendimit.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej