Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lulzim Basha dhe Ervin Salianji thirren në Prokurori

Nga 27.al 0

Kryetari i PD Lulzim Basha dhe deputeti Ervin Salianji janë thirrur në Prokurori për të dëshmuar ditën e premte. Salianji do të pyetet në lidhje me video-përgjimin e Fredi Alizotit. Është vetë Salianji, i cili e ka konfirmuar lajmin në një intervistë për Fax News.

Sa i përket thirrjes së Lulzim Bashës në Prokurori të jetë thirrur për çështje të tjera si ajo e Xhisiela Malokut dhe “Toyota Yaris”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej