Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Lu takim 45 minutësh me ministrat e kabinetit qeveritar dhe Guvernatorin Sejko

Nga Klodiana 0

Ambasdorit amerikan Donald Lu zhvilloi një takim rreth 40 min me ministrat e kabinetit qeveritar në kryeministri.

Bëhet me dije se pjesë e këtij takimi është bërë edhe Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko.

Bëhet me dije se në këtë takim është diskutuar për zhvillimet më të fundit politike në Shqipëri, ku ambasadori amerikan Lu duket të jetë angazhuar drejtpërdrejt. Eshtë e paqartë nëse në takim po merr pjesë edhe kryeministri Edi Rama.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej